Відбулося чергове засідання басейнової ради нижнього Дніпра

13.12.2019

Відбулося чергове засідання басейнової ради Нижнього Дніпра.
Фахівці водної сфери, представники природоохоронних та громадських організацій, органів влади і місцевого самоврядування, експерти і науковці зібралися 13 грудня 2019 року в приміщенні Херсонського державного аграрного університету для обговорення дискусійних питань щодо різних аспектів управління річковим басейном для досягнення доброго стану вод, формування цілісного відношення до водних ресурсів та напрацювання шляхів вирішення екологічних проблем у межах суббасейну нижнього Дніпра.

Розпочалося засідання басейнової ради нижнього Дніпра з привітання Кирилова Юрія Євгеновича, ректора Херсонського державного аграрного університету та виступу голови басейнової ради нижнього Дніпра Брагінця Ігоря Васильовича.

Як відбувалися збори та які питання обговорили!?
✔️Трофанчук Сергій Іванович, начальник Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів поінформував про результати впровадження нової системи моніторингу вод.
✔️На екологічний стан басейну Дніпра і організацію раціонального природокористування закцентував увагу у своєму виступі Пічура Віталій Іванович, доктор сільськогосподарських наук, зав. кафедри екології та сталого розвитку ХДАУ.
✔️Інформацію щодо проєктів, заходів та громадських організацій суббасейну Нижнього Дніпра, які пов’язані з водним фактором та формування цілісного відношення до водних ресурсів доніс присутнім Ідаятов Володимир Аршидінович, голова Херсонської обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги.
✔️Про впровадження технології аерації води в гідроагрегатах ГЕС розповіла Гуляєва Оксана, провідний фахівець з питань екології ПрАТ «Укргідроенерго».
✔️ Пузанов Андрій Олександрович, заступник начальника БУВР нижнього Дніпра під час виступу виніс на обговорення розгляд плану басейнової ради нижнього Дніпра на 2020 рік.

Завдяки конструктивному діалогу та взаємообміну інформацією між зацікавленими сторонами членам басейнової ради вдалося розглянули напрацювання для плану управління річковим басейном Дніпра, прийняти ряд важливих рішень та обговорити подальші дії для досягнення екологічних цілей.