Проведення публічного громадського обговорення проєкту Плану управління річковим басейном Дніпра (суббасейн Нижнього Дніпра) на 2025-2030 роки

29.03.2024

04 квітня 2024 року відбудеться захід з публічного громадського обговорення проєкту Плану управління річковим басейном Дніпра (суббасейн Нижнього Дніпра).

 

Захід відбудеться у форматі засідання, місце проведення – місто Київ. Також до заходу можна долучитись у режимі відеоконференції.

 

Заявки для участі у заході приймаються до 14:00 год. 02 квітня 2024 року в електронному вигляді на електронну адресу: b-radandnipro@ukr.net, контактна особа: Кунафіна Тетяна, телефон: 095-847-88-47 або можна зареєструватися за посиланням  https://forms.gle/s7mKLo5awVyfuFPi8.

 

У заявці про бажання взяти участь у заході необхідно обов’язково вказати контактні дані представників, які візьмуть участь в обговоренні, а саме прізвище, ім’я, по батькові, посаду та найменування організації (за наявності), контактний телефон та електронну адресу.

 

Інформація про місце та час проведення заходу буде надіслана зареєстрованим учасникам на вказані у заявці електронні адреси. 

 

Посилання для підключення до відеоконференції буде надіслано зареєстрованим учасникам на вказані у заявці електронні адреси.

 

З текстом проєкту ПУРБ Дніпра (суббасейн Нижнього Дніпра) можна ознайомитись за посиланням https://davr.gov.ua/plan-upravlinnya-richkovim-basejnom-dnipra1  

 

Акредитація ЗМІ за телефоном: 066-446-43-59

 

Захід організовує Басейнове управління водних ресурсів нижнього Дніпра за підтримки проєкту ЄС EU4Environment: Water Resources and Data.

Возможно, это изображение текст