Відбулась нарада-семінар, присвячена Всесвітньому дню води
22 березня 2012 року першим заступником Голови Держводагентства М.Яцюком проведено на базі Державного інституту управління та економіки водних ресурсів нараду-семінар, присвячену Всесвітньому дню води, організатором якої було Державне агентство водних ресурсів України.
Цьогорічна тематика Всесвітнього дня води присвячена якісному стану водних ресурсів і проходила під гаслом “Вода та харчова безпека”.
Під час роботи наради-семінару було заслухано понад 20 доповідей, провідних науковців в галузі водного господарства.
На нараді-семінарі обговорювались актуальні питання щодо впровадження в Україні інтегрованого управління водними ресурсами та транскордонними річковими басейнами, покращення стану водних ресурсів м. Києва, значення води в житті людини, сучасних технологій прогнозування і картографування зон повеневих затоплень, екстремальних умов на річках України, еколого-гідроморфологічних досліджень дніпровських водосховищ, світових тенденцій управління водою у сільському господарстві, якості зрошувальних вод України, способи їх поліпшення та вплив на властивості ґрунтів і якість продукції, концепції раціонального використання водоресурсного потенціалу України та сучасних підходів до раціонального водокористування в умовах дефіциту прісних вод, проблем доступу до води в Україні, впливу якості поверхневих вод на ендокринологічні захворювання населення та проблеми водокористування Чернігівщини.
У нараді-семінарі взяли участь представники центральних органів виконавчої влади, наукових установ, громадських та водогосподарських організацій (Міністерство екології та природних ресурсів України, Державне агентство водних ресурсів України, Державне агентство земельних ресурсів України, ПАТ АКА “Київводоканал”, КП “Водно-інформаційний центр”, Головне управління комунального господарства, Головне управління екології та охорони природних ресурсів, Інститут проблем математичних машин і систем НАНУ, Центр високих технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна”, Інститут міжнародних відносин Національного авіаційного університету, Центральна геофізична обсерваторія, Державний інститут управління та економіки водних ресурсів, ННЦ “Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського”, Інститут колоїдної хімії та хімії води ім. А.В. Думанського НАНУ, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Вінницький національний технічний університет, Інститут водних проблем та меліорації НААН, Національний університет водного господарства та природокористування, Басейнове управління водних ресурсів р. Рось, Деснянське та Дніпровське басейнові управління водних ресурсів, Всеукраїнська екологічна громадська організація (ВЕГО) “МАМА-86”, Національний екологічний центр України) та ін.