Навчаємось та крок за кроком прямуємо на шляху до підготовки якісних Планів управління річковими басейнами!

24.09.2020

Керівники та фахівці відділу водного менеджменту Басейнового управління водних ресурсів нижнього Дніпра взяли участь у семінарі «Економічний аналіз водокористування для підготовки планів управління річковими басейнами: приклад Дніпра та Дону».

Навчальний семінар відбувався в рамках проєкту «Водна ініціатива плюс Європейського Союзу для країн Східного партнерства» та проходив у форматі відеоконференції.

У ході семінару учасники прослухали інформацію від Експертів та фахівців Державного агентства водних ресурсів про необхідність впровадження економічних моделей в управління водними ресурсами та готовність до розробки економічного аналізу водокористування Планів управління річковими басейнами.  А також розглянули та обговорили з розбором практичних питань новітні підходи та  чіткий алгоритм дій з підготовки написання розділу «Економічний аналіз водокористування» ПУРБ.

Подібні семінари надзвичайно важливі для спеціалістів, які займаються питаннями управління водними ресурсами та відповідатимуть за розробку планів управління річковими басейнами.

Навчаємось та крок за кроком прямуємо на шляху до підготовки якісних Планів управління річковими басейнами!