Інформація про експлуатаційну діяльність станом на 11.04.2013 року

У поточному році управліннями водного господарства проведена відповідна робота по складанню з водокористувачами та власниками меліорованих земель протоколів-намірів на полив зрошуваних земель на площу 286,4 тис.га визначені основні показники планів водокористування на 2013 рік.
Завершені роботи з підготовки об’єктів міжгосподарської та внутрішньогосподарської зрошувальної мережі, а саме, з ремонту: трубопроводів та запірно-регулюючої арматури, розподільчих каналів, насосних станцій й насосно-силових агрегатів, гідротехнічних споруд.
Станом на 11 квітня 2013 року укладено 592 договори на полив сільгоспкультур на площу 206,3 тис.га, що складає 97% до запланованого обсягу поливу від державних зрошувальних систем Херсонського облводресурсів.
З початку року Іванівським груповим водопроводом у відповідності до запланованих обсягів подано населенню 94,8 тис.м3 питної води, що дало змогу забезпечити централізованим водопостачанням близько 8 тис. мешканців восьми сільських населених пунктів Іванівського району та смт Іванівка.