Інформація про експлуатаційну діяльність станом на 21.03.2013 року

У поточному році управліннями водного господарства проведена відповідна робота по складанню з водокористувачами та власниками меліорованих земель протоколів-намірів на полив зрошуваних земель на площу 286,4 тис га. визначені основні показники планів водокористування на 2013 рік.
Завершується виконання заходів з підготовки меліоративних систем до поливного сезону 2013 року. Особлива увага приділяється підготовці насосних станцій та об’єктів, від стабільної роботи яких залежить виконання договірних зобов’язань з подачі води на зрошення.
Станом на 21 березня 2013 року завершуються роботи з підготовки об’єктів міжгосподарської зрошувальної системи, а саме, з ремонту: трубопроводів та запірно-регулюючої арматури, розподільчих каналів, насосних станцій й насосно-силових агрегатів, гідротехнічних споруд виконано.
Роботи по підготовці до поливного сезону внутрішньогосподарської мережі (насосні станції, внутрішньогосподарські трубопроводи, канали, гідропости і дощувальна техніка) також виконані на 98 відсотків .
З початку року Іванівським груповим водопроводом у відповідності до запланованих обсягів подано населенню 73,49 тис. м3 питної води, що дало змогу забезпечити централізованим водопостачанням близько 8 тис. мешканців восьми сільських населених пунктів Іванівського району та смт Іванівка.