Чергове засідання басейнової ради заплановане на 13 грудня 2019 року

Чергове зсідання басейнової ради відбудеться 13 грудня 2019 року!

Фахівці водної сфери, представники природоохоронних та громадських організацій, органів влади і місцевого самоврядування, експерти і науковці зберуться в приміщенні Херсонського державного аграрного університету для обговорення дискусійних питань щодо різних аспектів управління річковим басейном для досягнення доброго стану вод.

Під час роботи басейнової ради буде розглянуто наступні питання:

1. Розробка елементів плану управління річковим басейном Дніпра у розрізі суббасейну Нижнього Дніпра, розроблені у рамках Проєкту ЄС «Водна ініціатива Європейського Союзу плюс для країн Східного партнерства».
2. Про результати впровадження нової системи моніторингу вод.
3. Екологічний стан басейну Дніпра та організація раціонального природокористування.
4. Проєкти та заходи громадських організацій суббасейну Нижнього Дніпра, які пов’язані з водним фактором та формування цілісного відношення до водних ресурсів.
5. Розгляд плану роботи басейнової ради нижнього Дніпра на 2020 рік.
6. Інше.

До участі у заході запрошуються представники громадських організацій, органів влади і місцевого самоврядування, експерти, вчені та фахівці водогосподарсько-екологічного напрямку, представники засобів масової інформації та інше.

Час та місце проведення засідання: 12.00, м. Херсон, вул. Стрітенська, 23, Херсонський державний аграрний університет.

Для отримання додаткової інформації можна звертатися до контактних осіб: Пузанова Андрія Олександровича – заступника начальника БУВР нижнього Дніпра, виконавчого секретаря, тел. (050) 667-91-45; Кур`янінової Катерини Олексіївни - начальника відділу техногенно-екологічної безпеки, басейнової взаємодії та моніторингу вод БУВР нижнього Дніпра, тел. (0552) 46-04-20, (050) 824-55-96, е-mail: b.radandnipro@ukr.net