Чергове засідання басейнової ради заплановане на 16 травня 2019 року

Басейнова рада нижнього Дніпра розпочинає активно працювати і є насамперед майданчиком для вироблення узгоджених дій щодо управління територією річкового басейну нижнього Дніпра, з урахуванням інтересів усіх заінтересованих сторін водокористувачів, управлінців, громадськості та науковців для досягнення екологічних цілей.

Чергове засідання басейнової ради заплановане на 16 травня 2019 року.

Під час роботи басейнової ради планується розглянути такі питання:

  • Перші результати в розробленні плану управління річковим басейном Дніпра;
  • Рекомендації щодо розробки програми державного моніторингу поверхневих вод суббасейну нижнього Дніпра на території Донецької області;
  • Шахтні води Кривбасу та їх вплив на екологічну ситуацію басейну р. Інгулець. Шляхи покращення якості вод р. Інгулець;
  • Сучасний стан пониззя Дніпра;
  • Прогноз впливу будівництва та експлуатації Каховської ГЕС-2 на водні екосистеми Каховського водосховища та пониззя Дніпра;
  • Стан малих річок та їх басейнів у межах суббасейну нижнього Дніпра на території Дніпропетровської області;
  • Інші питання.

До участі у заході запрошуються представники громадських організацій та органів влади і місцевого самоврядування, експерти, вчені та фахівці водогосподарсько-екологічного напрямку, представники засобів масової інформації та ін.

Місце збору членів басейнової радиоб 11.00, набережна просп. Ушакова (біля Пам’ятника першим корабелам), м.Херсон.

Для отримання додаткової інформації: Виконавчий секретар – Пузанов Андрій Олександрович – заступник начальника БУВР нижнього Дніпра, за тел. (050) 667-91-45; Кур`янінова Катерина Олексіївна - начальник відділу техногенно-екологічної безпеки БУВР нижнього Дніпра, за тел. (0552) 46-04-20, (050) 824-55-96, е-mail: b.radandnipro@ukr.net.