Святкуємо День Дніпра

10.07.2021

Басейнове управління водних ресурсів нижнього Дніпра долучилося до відзначення Міжнародного Дня Дніпра-2021 на березі Каховського водосховища на території унікального місця на Херсонщині Національний природний парк «Кам'янська Січ».

 Саме на берегах Дніпра на Кам’янській Січі, свого часу, Кость Гордієнко та Пилип Орлик записали перші права і вольності війська запорозького, які лягли в основу першої європейської Конституції. Кам’янська Січ-це гордість України! Адже Конституція гетьмана Пилипа Орлика стала вищою точкою політичного мислення у ХYIII столітті.

  Кам’янська Січ-заснована козаками після руйнування Чортомлинської Січі та стала прихистом війська запорозького у важкий час та містом слави видатного кошового отамана Костя Гордієнка.

 Відновлення традиції козацької слави та історичних фактів сьогодні стали важливим етапом відродження української нації.

  У рамках екотолоки колективом БУВР нижнього Дніпра було проведено прибирання сміття на береговій лінії Каховського водосховища. 

 Свято Міжнародного Дня Дніпра покликане привернути увагу громадськості до проблем пов’язаних з раціональним використанням, охороною та відтворенням водних ресурсів Дніпра, які вирішити без активної участі населення, що проживає на берегах річки неможливо.

 Відео зі святкування Ви можете переглянути за посиланням

https://fb.watch/6EZEqIwno_/