Скадовськ "За чисте довкілля!"
![](images/pages/news_1/skadovsk-za-chiste-dovkillya-9dX.jpg)
Спеціалісти Скадовської ЕД БУВР нижнього Дніпра активно проводять екологічні акції до Дня довкілля.На промисловій базі висаджено саджанці горіху, упорядковано прилеглі території дільниці.
Провели лекції у дитячому дошкільному закладі ЗДО (ЦРД) №6 "Теремок", де наголошували піклуватись про оточуюче довкілля та разом з дітьми висадили на території садочка галявину з нарцисів. З турботою про птахів спеціалістами виготовлено власноруч годівничку та прилаштовано її на берізці біля дитячого майданчика, щоб діти спостерігали та час від часу підгодовували пташок.
![](images/gallery/small/3/3a1607eb465bb8d2.jpg)
![](images/gallery/small/3/31607eb46a43870.jpg)
![](images/gallery/small/1/188607eb472e5039.jpg)
![](images/gallery/small/a/aa607eb47e65b1b.jpg)
![](images/gallery/small/1/14607eb4848cd48.jpg)