Роковини Чорнобильської трагедії вшанували БУВР нижнього Дніпра та підпорядковані організації

26.04.2021

Минають роки після аварії на ЧАЕС. А біль не вщухає, тривога не покидає людей. Ще довго ми будемо відчувати на собі наслідки трагедії, ще довго чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими, кого вже немає, кого не стане завтра, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоров’ям та життям.
Працівники Іванівського МУВГ, Новотроїцького УВГ, Чаплинської ЕД, Генічеського МУВГ та інших управлінь вшанували пам’ять загиблих під час ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.
До 35-х роковин аварії на ЧАЕС профспілковий комітет БУВР нижнього Дніпра надав матеріальну допомогу машиністам насосних установок Чулаківської експлуатаційної дільниці Прищепі Анатолію Григоровичу та Янковському Олександру Олексійовичу, які на той час були в зоні високої радіації, мають статус громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської
катастрофи. Також адміністрація та профспілка Новотроїцького УВГ вшанували Скурта Олександра Васильовича водія Чкалівської експлуатаційної дільниці, учасника ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС.
Дякуємо за подвиг і вічна пам`ять героям, що віддали своє життя у боротьбі з цією техногенною катастрофою!