Пізнаємо водно-болотні угіддя!

08.02.2021

 

2 лютого 2021 року до Всесвітнього дня водно-болотних угідь у Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 Херсонської міської ради проведено пізнавальний захід для учнів 5 класу. Юні дослідники фільтрували воду, змивали ґрунт водою, перевіряли властивості моху утримувати воду, згадували тварин і рослини водно-болотних угідь, розгадували цікаві загадки, дізнавалися про користь угідь та екологічні проблеми. На згадку про змістовний захід від Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів отримали яскравий календар. 

Учні початкової школи залюбки переглянули відео про  водно-болотні угіддя, стан яких тісно пов'язаний зі змінами клімату Землі. Наприкінці заходу активно відповідали на питання вікторини.

Проведені виховні години спілкування, вікторина «Пізнаємо водно-болотні угіддя» 1-4 класи, бесіда «Цікаві факти про водно-болотні угіддя» 5-7 класи та лекція «Водно-болотні угіддя для нашого майбутнього».

Учнівське самоврядування «Відродження» освітнього закладу оформило стенд «Всесвітній день водно-болотних угідь» з презентацією еколистівок, фотоілюстрацій, малюнків та розмальовок дітей.

Цей день учням запам’ятається новими цікавими дослідами та нагадуванням про обов’язок берегти природу.