Онлайн-вебінар "Результати розробки ПУРБ Дніпра"

18.12.2020

Фахівці БУВР нижнього Дніпра взяли участь в онлайн-вебінарі, організованому Проектом Водна ініціатива Європейського Союзу плюс для країн Східного партнерства.

Метою заходу було презентувати досягнення роботи експертів EUWI+ та українських колег у розробці ПУРБ.

Нагадуємо, що за підтримки Європейського Союзу в рамках проекту EUWI+ триває розробка плану управління басейном річки Дніпро. До процесу залучено 30 українських експертів з різних організацій. Проект EUWI+ допомагає розробити перші розділи ПУРБ Дніпра: характеристика басейну, розмежування водних масивів, оцінка антропогенних впливів на водні ресурси, визначення територій що охороняються, встановлення екологічних цілей, перша частина економічного аналізу, проект розділу про моніторинг.

У ході вебінару учасники ознайомилися з результатами скринінгу басейну річки Дніпро, результатами громадських консультацій та обговорили важливі питання, пов’язані з розробкою ПУРБ та управлінням водними ресурсами.

Результати роботи демонструють надійність EUWI+ як партнера, та можливості України в подальшому розробити ПУРБ для інших басейнів країни та наступні цикли ПУРБ для річки Дніпро.

Онлайн-вебінар пройшов на високому методичному рівні, змістовно та продуктивно. Велика подяка організаторам за цікавий, високоякісний, та інформативно насичений захід.