Онлайн-семінар з ведення державного обліку водокористування

16.12.2020

16 грудня 2020 року керівники та фахівці відділу водного менеджменту Басейнового управління водних ресурсів нижнього Дніпра, які відповідальні за ведення державного обліку водокористування за формою 2ТП-водгосп (річна) взяли участь у онлайн-семінарі з ведення державного обліку водокористування.

Навчальний семінар відбувся з метою розгляду проєкту наказу Міндовкілля «Про затвердження Змін до Порядку ведення державного обліку водокористування та Порядку функціонування модуля «Подання звіту про використання води в електронній формі» Порталу електронних послуг Державного агентства водних ресурсів України».

У ході семінару спеціалісти Держводагентства та Міндовкілля наочно продемонструвати всім учасникам роботу модуля «Подання звіту про використання води в електронній формі» Порталу електронних послуг Державного агентства водних ресурсів України, що допоможе фахівцям водогосподарських організацій освоїти навики ведення державного обліку водокористування в електронному форматі.

Семінар пройшов цікаво, змістовно та як завжди емоційно. В ході роботи, всі учасники заходу активно долучились до обговорення актуальних питань, що розглядалися.