На порядку денному – водні об’єкти регіону

20.03.2012

Депутати обласної ради на засіданні постійної комісії обласної ради з питань АПК, земельних відносин та екології розглянули низку питань, яка стосувалася надання дозволів на користування надрами.
Зокрема, підтримано клопотання ТОВ «Асканія плюс» та ТОВ «Чаплинський комунальник» щодо надання дозволів на користування Вадимським родовищем прісних підземних вод. Підтримано клопотання ПАТ «Новокаховський комбінат хлібопродуктів» щодо дозволу на користування Новокаховським родовищем прісних підземних вод та клопотання ПАТ «Каланчацький маслозавод» щодо надання дозволу на користування Каланчацьким родовищем прісних підземних вод. Питання винесені на розгляд сесії обласної ради.
Депутати підтримали питання надання у тимчасове користування на умовах оренди водних об’єктів місцевого значення у Генічеському, Білозерському та Голопристанському районах. Щодо надання у тимчасове користування на умовах оренди водного об’єкта місцевого значення громадянину І.Конику у Скадовському районі, то комісія не підтримала дане погодження, аргументуючи своє рішення тим, що погоджувальних документів зі Скадовської РДА немає.

(www.oblrada.ks.ua)