В області буде діяти Комплексна програма розвитку водного господарства

20.03.2012

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології, участь у якому взяла заступник голови обласної ради Тамара Федько, депутати підтримали проект Комплексної програми розвитку водного господарства Херсонської області на період до 2020 року.
Доповідаючи з цього питання, начальник Херсонського обласного управління водних ресурсів Єгор Коваленко відзначив, що згідно з документом, планується відновлення 3,5 тис. га зрошення в регіоні уже цього року. За його словами, ці заходи будуть реалізовані з залученням інвестицій.
Крім того, депутати розглянули доопрацьований проект Комплексної регіональної програми раціонального використання водних об’єктів і рибного господарства області до 2020 року. Доповідаючи на комісії, заступник голови ОДА Михайло Мельник відзначив, що Програма створюється з метою структуризації ринку рибного господарства та передбачає створення консорціумів. Підтримали проект Програми й виробники, запрошені на засідання комісії.
Також, на засіданні було затверджено Перелік першочергових природоохоронних заходів для фінансування за рахунок обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2012 році та внесено зміни до Програми стабілізації екологічного стану навколишнього середовища та підвищення рівня соціально-економічного розвитку Херсонської області «Екологія – 2015».