Дівчина, яка здобула почесний титул «Квітка Іванівки», працює в управлінні водного господарства

19.03.2012

Прихід Весни ми традиційно сприймаємо як справжнє свято, свято краси, любові, оновлення і початку життя… Мабуть, саме тому у цей період і виникла ідея створення шоу-програми «Квітка Іванівки» у її організаторів.
16 березня в Іванівському районному будинку культури розгорнулося справжнє феєричне шоу. Це було своєрідне змагання між п’ятьма конкурсантками на отримання почесного Титулу «Квітка Іванівки». Приємно повідомити той факт, що одна з учасниць конкурсу Юлія Карпова працює в Іванівському міжрайонному управлінні водного господарства на посаді провідного економіста. Більше того, Юлія впевнено і гідно, відчуваючи постійну підтримку своїх колег, пройшла всі етапи конкурсу, про що свідчили оцінки журі, здобула 100% перемогу і отримала Титул «Квітка Іванівки». До того ж, на переможницю очікував приємний сюрприз: Іванівська районна державна адміністрація та Іванівське міжрайонне управління водного господарства приготували грошові премії для неї. Гідний виступ – гідна оцінка.
Судівство конкурсу проводило журі, до складу якого увійшли: заступник Іванівської РДА – Попурій І.І., начальник відділу виконавчого апарату районної Ради з питань юридичного забезпечення діяльності Ради та управління об'єктами спільної власностітериторіальних громад району – Беник Н.С., директор ТОВ УГСП «Афіни» - Стицун Н.О., Голова районної організації «Батьківщина» - Бабуцький О.В., Директор Шотівського будинку культури – Богдан С.О..