Делегація облводресурсів узяла участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України

23.01.2012

Делегація працівників Херсонського обласного управління водних ресурсів узяла участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України.
День Соборності — свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.
Офіційно в Україні День соборності відзначався з 1999 року.
Свято встановлено в Україні «…враховуючи велике політичне та історичне значення об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави…» згідно з Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.
У цей день також прийнято згадувати іншу подію, яка відбулась рівно на рік раніше 22 січня 1918 р. - прийняття IV Універсалу УЦР, яким проголошувалася повна незалежність УНР.
30 грудня 2011 року указом Президента України Віктора Януковича День соборності на офіційному рівні було скасовано, натомість встановлено «День Соборності та Свободи України».
22 січня з нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України у м. Херсоні на площі Т.Г. Шевченка відбувся урочистий мітинг. У заході прийняли участь заступники голови облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації та її апарату, делегації працівників обласних управлінь та служб, представники політичних партій та громадських організацій, студентської та учнівської молоді.
По закінченні мітингу учасники заходу поклали квіти до погруддя Т.Г.Шевченка.