Колектив Каланчацького управління водного господарства прийняв участь у заходах з нагоди Дня Соборності та Свободи України

20.01.2012

День Соборності — свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.
Офіційно в Україні День соборності відзначався з 1999 року.
Свято встановлено в Україні «…враховуючи велике політичне та історичне значення об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави…» згідно з Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.
30 грудня 2011 року указом Президента України Віктора Януковича День соборності на офіційному рівні було скасовано, натомість встановлено «День Соборності та Свободи України».
Начальник Каланчацького управління водного господарства та колектив управління прийняли участь у заходах з нагоди Дня Соборності та Свободи України, що відбулися на площі ім..Т.Г.Шевченка в селищі Каланчак 20 січня 2012 року.