Херсонське обласне управління водних ресурсів виступило спонсором V фестивалю дитячої творчості "Острів Різдва"

16.01.2012

50 подарунків від працівників Херсонського обласного управління водних ресурсів отримали учасники-переможці V фестивалю дитячої творчості «Острів Різдва», який відбувся у Херсоні 12-13 січня.
Як повідомляють місцеві ЗМІ, мета заходу - популяризація національних фольклорних традицій і обрядів та розвиток дитячого театрального, хореографічного, вокального та художньо-естетичного напрямів мистецтва.
Фестиваль примітний тим, що під час відкриття проходила благодійна акція «Діти - дітям». Всі речі (іграшки, канцтовари, книги) були зібрані учасниками фестивалю і передані в дитячу обласну лікарню і до притулку в селищі Степанівка.
Для дітей у гематологічне відділення Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні було передано: альбоми для малювання, пластилін, фломастери, фарби акварельні, розвиваючі конструктора. У дитячий притулок селища Степанівки передали 40 м'яких іграшок і 3 кілограми солодощів. Всі ці речі потрапили діткам в ручки завдяки допомозі херсонців, які брали участь у благодійній акції «Стань Дідом Морозом та Снігуронькою для дітей сиріт».
Фестиваль цього року зібрав близько 500 учасників світських і церковних шкіл, що майже в половину більше, ніж у попередніх роках.
Відбірковий тур проходив 12-го січня в гімназії № 3.
Гала-концерт фіналістів відбувся 13-го січня в ляльковому театрі. Всі бажаючі мали можливість подивитися справжнє диво дитячої творчості.