Анатолію Степановичу Скрипниченку – 60 років

13.01.2012

13 січня 2012 року відзначив свій 60-річний ювілей Анатолій Степанович Скрипниченко – водій автотранспортного засобу 1 класу Херсонського обласного управління водних ресурсів.
Анатолій Степанович трудову діяльність розпочав у 1969 році. Загальний трудовий стаж ювіляра складає 43 роки. У Херсонському обласному управлінні водних ресурсів працює з 2002 року.
Анатолій Степанович зарекомендував себе як працьовитий, ініціативний і талановитий спеціаліст. Іншими словами, як першокласний спеціаліст. Він докладає багато зусиль для збереження та утримання в належному технічному стані підпорядкований йому автотранспорт для гідного та своєчасного виконання функціональних обов’язків. Одне з яких, доставити у будь-яку точку області і, навіть, України, спеціалістів облводресурсів, а також фахівців лабораторії моніторингу вод для збору проб води та ін... Саме від його вправності та кваліфікації залежить точність та вчасність виконання спеціалістами завдань, і, найголовніше, їх безпека під час руху. Про нього кажуть, що він надійний, досвідчений, відповідальний і, в той же час, дуже комфортний у спілкуванні.
Завдяки вдалому поєднанню ділових якостей і таких рис характеру, як щирість, людяність, порядність, Анатолій Степанович користується заслуженим авторитетом серед працівників управління.
За сумлінну працю та високий професіоналізм Анатолій Скрипниченко неодноразово був нагороджений Почесними грамотами та подяками Херсонського облводгопу.

Колектив Херсонського обласного управління водних ресурсів щиро вітає Анатолія Степановича з ювілеєм і бажає йому міцного здоров’я, невичерпної енергії, щастя, родинного затишку та благополуччя!