Вітання колегії Держводагентства з Новим 2012 роком та Різдвом Христовим

31.12.2011

Шановні працівники водогосподарської галузі!
Колегія Держводагентства щиро вітає Вас з Новим 2012 роком та Різдвом Христовим!
Наша галузь тісно пов’язана з усіма галузями економіки держави. Від нашої праці значною мірою залежать екологічні та соціальні умови життя громадян, їхнє здоров’я та добробут.
Для ефективного використання водних ресурсів ми спільно з Вами прагнемо створити в державі сучасний водогосподарський комплекс, зусиллями якого впроваджуватимуться нові прогресивні технології водокористування, водопостачання та водовідведення, модернізації існуючого обладнання, енегоощадних технологій.
Держводагентство продовжує вишукувати нові підходи і методи щодо впровадження в галузі передових технологій, зокрема геоінформаційних, а також інтегрованого управління водними ресурсами за басейновим принципом.
Однак Всі ці задуми і плани втілювати в життя повинні професіонали. Саме колективи водогосподарських організацій проводять політику Держводагентства, докладають всіх зусиль для впровадження екологічно та економічно збалансованого, стабільного і якісного забезпечення населення і галузей економіки водними ресурсами, їх збереження, відновлення та використання.
Бажаю Вам у новому році успіхів у цій почесній і відповідальній справі, що сприятиме зростанню особистого та державного добробуту, а Вашим рідним і близьким – міцного здоров’я, щастя, злагоди та миру, подальших успіхів і нових здобутків!


З повагою Голова Державного агентства водних ресурсів України В.Сташук