Основне завдання працівників Генічеського управління – виконати максимальний обсяг ремонтних робіт до перших заморозків

03.11.2011

Після закінчення поливного сезону машиністи насосних станцій спільно з ремонтними бригадами Новоолексіївської та Петровської дільниці Генічеського управління водного господарства розпочали консервацію насосно-силового обладнання. Одним із найважливіших етапів якого є - зливання води з обладнання до появи заморозків. Наразі закінчена консервація на всіх насосних станціях, складені відомості з дефектовки та ремонтні бригади приступили до ремонту насосно-силового обладнання. На сьогоді відремонтовано обладнання на п’яти насосних станціях. Для зменшення витрат на утримання насосних станцій, відключені всі силові трансформатори Т-1. Ведеться реконструкція підстанції (установка трансформатора малої потужності для власних потреб) на насосній станції №18 Р-5-1. Наразі виготовлена проектно-кошторисна документація, придбано трансформатор, виконується монтаж обладнання. Планується закінчити реконструкцію у листопаді поточного року.
Для зменшення витрат на споживання реактивної потужності, промисловими базами Новоолексіївської та Петровської дільниці придбані лічильники, які враховують споживання активної та реактивної електроенергії.
На сьогодні основне завдання працівників управління – виконати максимальний обсяг робіт з підготовки насосно-силового обладнання до перших заморозків.