На базі Скадовської експлуатаційної дільниці провели нараду-семінар

30.04.2021

На сьогодні активно здійснюється заповнення Олександрівського магістрального каналу – однієї із головних водних артерій Північно-Кримського каналу. Це дасть змогу забезпечити аграріїв Скадовського та Голопристанського районів водою в першу чергу для вирощування рису та овочевої продукції.

Разом з цим, після ремонтних робіт для водогосподарників розпочалась найбільш відповідальна пора – це довести воду до сільгосптоваровиробника за допомогою комплексу гідротехнічних споруд. 

Для забезпечення безперебійного водозабору на зрошення на базі Скадовської експлуатаційної дільниці 28 квітня поточного року було проведено нараду-семінар на тему: «Водооблік та регулювання по державній меліоративній мережі зони обслуговування Олександрівського магістрального каналу».

На семінарі за участю начальника Скадовської експлуатаційної дільниці В.Пащенка, начальника відділу водокористування БУВР нижнього Дніпра О.Яценка , фахівців гідрометричної та диспетчерських служб М. Питомець, Л. Запорожець, інженерів-гідрометрів Бехтерської, Чулаківської, Круглоозерської, Грушівської та Шевченківської експлуатаційних дільниць були обговорені питання щодо забезпечення регулювання та водорозподілу, достовірного водообліку по системі магістрального та міжгосподарських каналів створення належних умов для безперебійного водозабору аграріям для поливу сільгоспкультур та затоплення чеків для вирощування рису.