Колектив БУВР нижнього Дніпра відвідав Аккерманську фортецю
![](images/pages/news_1/kolektiv-buvr-nizhnogo-dnipra-vidvidav-akkermansku-fortetsyu-dt9.jpg)
Україна- це історія, архітектура, природа, тиха краса віддалених містечок та сіл. Наша країна заворожує своїми історичними пам’ятками на які можна дивитися і пізнавати постійно і повертатися знову і знову.
Профспілковий комітет разом з керівництвом БУВР нижнього Дніпра дбають про дружній та згуртований колектив управління. Для ефективної та злагодженої роботи команди, щоб співробітники завжди залишалися мотивованими, важливим є спільний відпочинок, особливо корпоративні заходи, екскурсії під час яких можна відчути командний дух або просто змінити обстановку.
Аккерманська фортеця, Білгород-Дністровський – місце, що відкриває українську історію та таємниці стародавнього світу. Працівники БУВР нижнього Дніпра отримали незабутні враження та позитивні емоції від екскурсії, яку відвідали у свої вихідні дні.
![](images/gallery/small/3/3446117ebf88391e.jpg)
![](images/gallery/small/3/3de6117ebffa295f.jpg)
![](images/gallery/small/2/2e96117ec0555766.jpg)
![](images/gallery/small/2/2f86117ec09b17ee.jpg)